Maqina CNC dhe Vakum press

Shitet nga: CNC MAQINA 13 Maj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim maqina cnc dhe maqina vakum press

Maqinat jane teknologjija me e larte e 2015 munde te perdoren per plastifikimin e medijapanit per dyer te

kuzhinave dyer dhomave tavolina komoda vitrina e shume shume sende tjera

Po ashtu edhe me maqinat CnC mundeni te gjitha punimet ti kryeni te beni shume dizajne per dyer per komoda

vitrina dolap mundeni te punoni me program 3D ose 4D mundeni te beni prerjen e te gjithave medijapaneve e te

ivericave dhe mundeni te prehet druri e shume sende tjera te shponi bira per dorza te dyerve e te baglamave e

shum e shum funkcjone tjera per me shume kont 044 126 098 PRIZREN

Dhe me ne funde keni gratis programin qe ju istalojm me afer 300 modele te ndryshme

dhe transportin montimin dhe trajnimin nga firma jone ju mirepresim per bashkpunimNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim