Maqina per paketimin e produkteve ushqimore

Shitet nga: Maqina per paketim 25 Gsh 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet maqina per paketimin e produkteve ushqimore, biber, miell, sheqer, maqina paketon ne gramazha te ndryshme.

Tel kontakt: 045/387-387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim