Maqina per prodhim te thaseve te letres

Shitet nga: Gazmend 13 Pri 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale

Shitet maqinat per prodhimin e Thaseve te letres. Linja eshte me 4 ngjyra , eshte po thuajse e pa perdorun. Maqina prodhon dimensione te ndryshme te thaseve nga 5 kg deri 60 kg. Shpenzimet i ka minimale njeri motorr ka 3 kv ndersa tjetri ka 1.5 kv. maqinat jan ne super gjendje te mir tel 045668356 044 260 959.

Ne kuader te qmimit hyn edhe klientat edhe klientat ekzistues te cilve une jam ka ja punoj thast.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim