Maqina per prodhime te ndryshme dhe Paketuse

Shitet nga: ismeti 27 Mar 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Linja per prodhimin e Makaronave Jufkave Lazanje Supave dhe shume produkte te pastave Italijane(Makaronave) etj kapaciteti prodhuese dhe40/ 80 kg/h Maqina prodhim40/ 80 kg/h eshte Komplet Linjen Paketusen Mekanike Furen Automatike dixhitale dhe mikserin njikosishte bejme tranjimin per prodhim kontakte +377/44/131113 dhe +386/49/131113 Viber +38649131113 Njikosishte Furnizojme me repromaterijal per Prodhime Amballazhen njashtu kemi edhe Linje Automatike per Paketime materijal Pluhure dhe Koker cmimet shume te Mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim