Maqina per shtypshkoronje

Shitet nga: Bashkim Haxhikadriu 23 Mar 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten keto maqina per shtypshkoronje:

Binder-book 2005 dhe
Falc machine.

Per me shume informata kontaktoni ne keto numra te telefonit: 044-933-539 dhe 049-139-456.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim