Maqina tiplleric dhe shpojse

Shitet nga: Maqina 23 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR   4 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet tipllerica dhe shpojsja jan ne gjendje te rregullt dhe te gatshme per pune
çmimi per te dy maqinat : 4800EUR
kontakt 044201562
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim