Maqine per zdruktari

Shitet nga: Hafiz 11 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shiten maqinat per zdruktari +brisqit komplet prodhim zvicrran ose jepet me qera zdruktaria 300metra katror me maqina komplet me ventilim me traf ne vete ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim