Mbajtese per Tepiha - ROLLNE

Shitet nga: Shala 23 Mar 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Mbajtese per Tepiha - ROLLNE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim