Mjete pune origjinale nga europa

Shitet nga: Mjete Pune 21 Pri 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes mjete pune origjinale nga europa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim