Mjete te punes per mobile

Shitet nga: Valon 02 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Per me shume info kontaktoni ne nr te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim