Motor 3F per Makina

Shitet nga: Besim 03 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten motoret 3F dhe monofazore,ne gjendje te rregullt mund te perdoren per makina te ndryshme.Kontakti
049808530
Çmimi i diskutueshem shiten edhe vecmas secili.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim