Motorra per garazha

Shitet nga: Gezim 19 Tet 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Motorra per dyer te garazhave.Dyerve mbeshtjellese.
Jan prodhim Italian.aprimatik .dhe nje cilsie shum te Lart.
Posedojn mbrojtje termike(nderpritet nese mbinxehet)
Posedon bllokad magnetike(nuk lejon te bie dera posht)
2 modele:
140KG(180euro) DHE 180KG.(200euro)
APRIMATIC
Viber:+38649541432
:
:

Dyer.dyr.garazha.garazhave.garazhd.oborr.oborrit.oborreve.lokal.lokalit.rreshqitese.roll.rolls.rolling.motor.motorr.mator.matorr.der.dera.dyerve.dyrve.panel.sendwich.sendwiq.sendviq.garazh.aprimatik

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim