Ndrrim me vetura (fabriken e bojm ndrrim)

Shitet nga: fab 22 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Fabrika prodhon te gjitha produketet nga qumeshti komunikim me sms
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim