POLAR 80

Shitet nga: Ardian 29 Pri 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet prersja per shtypshkronje Polar-80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim