Paisje per prodhimin e dyerve dritareve fasade

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Proterm 25 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten paisjet me kualitet te larte dhe moderne per prodhimin e dyerve dhe dritareve te fasadave strukturale dhe gjysem strukturale modeli Elumantec.

Cmimi shum i favorshem per biznese aktuale edhe per biznes te ri.

Per me shum detaje me kontaktoni ne getoar.e@gmail.com ose Viber 044199754
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim