Pajisje per nxemje

Shitet nga: Ahmeti 29 Tet 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Pajisje per nxemje me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim