Pajisje per pastrim kimik dhe hekurosje

Shitet nga: Gani 10 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes;


4-makina terse zug te vogla.
1-makine larse poashtu zug e vogel.

-rezervoar uji 1000 litra i plastikes
1-ventilator per ajrosje te ogjakav.restoranteve etj-
te gjitha 450e.

1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim