Pajisje per ventilim

Shitet nga: Ahmeti 23 Nën 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ventilator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim