Patonoster per Tepisona

Shitet nga: Besian 14 Qer 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes patonosterin ne gjendje shum te mir
ka madhesi 4.5 gjeresi lartesi 3m dhe thellesi 1.5m
Mban pesh deri 5 ton, eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim