Plasma per cnc

Shitet nga: Ramani 07 Shk 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes plasma 120amper
Prodhim gjerman
Vet 1muaj e perdorur
Pret deri ne 40mm trashsi
Cmimi esht 1300euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim