Prerse Pllakave

Shitet nga: Liridoni 08 Dhj 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes maqinen per prerjen e pllakave, punon me uje nuk bene pluhen kur i pren pllakat

+37744118085 Viber

Liridoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim