Presë Ekscentrike 25 ton

Shitet nga: Pronari 20 Qer 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 499 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet presa ekscentrike automatike 25 tonëshe me 120 goditje në minutë, presa është e re dhe e pa përdorur, posedon: dokumentacionin origjinal, librin e përdorimit dhe mbulesën për mbrojtjen e saj gjatë kohës që nuk është në shfrytëzim. Për më shumë informata apo për ta parë nga afër lajmrohuni në numrin e telefonit 044 441 390.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim