Presë për blloka

Shitet nga: shtypshkronja 24 Pri 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shesim presën për lyerjen e bllokave me ngjitës. presa është e kapacitetit të madh dhe ua lehtëson ngjitjen e bllokave tej mase.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim