Presen per kifle etj. Dhe site mielli

Shitet nga: Driton 13 Gsh 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Presa asht tu punu ngjendje shum tmir qmimi 600 euro
ndersa sita asht jasht perdorimit por punon veq duhet pastrim i let ose ngjyrosje qmimi 450 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim