Rezervar i inoksit

Shitet nga: Sami 21 Krr 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Sasia rreth 500 litra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim