Robot industrial

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Alhoo ntsh 31 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Robot FANUC ngarkesa maksimale 60kg i përshtatshëm për pune ne industri dhe prodhim. Ofrojmë montimin përshtatjen aftësimin e personelit dhe asistencën teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim