SHTYPS

Shitet nga: IDRIZ 21 Sht 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shtyps perpapuqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim