Shes makina per prodhimin e salvetav

Shitet nga: Petrit 06 Sht 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makina per prodhimin e salvetav.
Makinat jon be gjendje te mire.
Qmimi sipas marrveshjes .
Te me kontaktoni ne:
044-578-051
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim