Shes makinen per prodhimin e rrjetave te armatures

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Orhan 25 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinen per prodhimin e rrjetave te armatures (20x20) ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim