Shes paisjet e biznesit

Shitet nga: Ambla Cupcakes-Cakes 27 Tet 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes:
1. Brush me kompresor-Air Brush nga Gjermania
2. Printer per foto qe hahen-Canon ardhur nga Gjermania
3. Air Conditioner Vivax
4. Tavoline pune-Banak me mundesi dollapash per vendosje te mjeteve te punes
5.Frigorifer profesional per torta deri -18C, firma Diamond
6. Furre profesionale me 4 nivele, 4 tepsija dhe sistem avulli, firma Diamond
7. Mikser profesional 25 litra
8. Forma te ndryshme nga silikoni dhe plastika blere ne vende te ndryshme te rajonit

Disa nga fotot e mjeteve mund ti shihni ne kete shume nga to ju lutem shikoni ne videon e lidhur.

Te gjitha per 5999 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim