Shes urgjentisht 2 makina industriale per qepje

Shitet nga: Urgjentisht 25 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Njera eshte overluk tjetra per qepje te drejte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim