Shesim komplet maqina per prodhimin e dyerve ..

Shitet nga: Maqina p.v .c 23 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHESIM MAKINA TE REJA PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE P.V.C

PLASTIKES ME QMIME SHUM TE VOLITSHME

1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA .......................................
2.MAQINA NGJITESE (peglla.............................................................................................
3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA.......................................
4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE ..................................................................
5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA...........................................................
6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA PER SHTYLLA.................
TE GJITHA MAQINT JANE TE REJA PER ME SHUME EJANI DHE NA VIZITONI NE PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim