Shiten makinat per mullir te miellit

Shitet nga: Ekrem 03 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten komplet makina per muĺlir te mieĺlit .per detaje te hollsishme thirr ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim