Shitet maqina per pergaditjen e bukes ne gjendje t

Shitet nga: Agron 04 Pri 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet maqina per pergaditjen e bukes ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim