Solarium ERGOLINE

Shitet nga: Qendra Estetike 10 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Solariumi ERGOLINE turbo per sallone estetike ose SPA. Sollarium, rrezitje artificiale. Eshte i perdorur i importuar nga Zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim