TORNO ME BATERI PARKSIDE MAKID

Shitet nga: Naim 29 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Torno me bateri shpuese 3.6 volt e firmes gjermane PARKSIDE ,eshte ne gjendje te rregullt me te gjitha pjeset perkatese dhe mund ti nderrohet forma eshte shum praktike dhe sherben per nguljen e shtrafave eshte e pa perdorur dhe vjen komplet me qant.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim