Tavolin per prerjen e xhamit

Shitet nga: xheki 11 Mar 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Punojm tavolina per xham .Nder to tavolina per prerjen e xhamit ,gdhendjen e xhamit ,mbajtes per tabllot e xhamit ,mbajtese ne form te shkronjes A sipas porosis .
Gjithashtu punojm akfariume te formave qfare ju deshironi ,gilindera te formave te ndryshme ,dyer kunder vjedhjeve ,dyer per garazha ,te hapura te mbyllura ,rregullojm brava te dyerve ,dhe shum gjera te tjera nga metali .
Te interesuarit ,dergoni nje leter falas ne adresen fotografia7988@live.com,dhe vendoseni nje numer telefoni ne ate leter qe une te ju kontaktoj .
Ju garantojm ne punen e bere ,qe ju do ta vlersoni vet .
qmimet sipas marrveshjes ,e rendesishme qe te bashkepunojm .
ju faleminderit .044446595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim