Termo

Shitet nga: Rrahim 11 Dhj 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes termo eund 2.5 eshte e papordorur qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim