Tharëse profesionale !!!

Shitet nga: ALMA BP 11 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Për shitje tharëse profesionale nga markave të famshme botërore.

- Nga 7 deri në 50 kg
- Miele, Electrolux, Cissell, Primus
- Elektrike, avull ose me gaz për ngrohje
- Kontrolluar plotësisht dhe testuar
- Ne kemi pjesë këmbimi dhe të shërbimit për çdo makinë.
- Mbi 10 vjet si një kompani në këtë biznes. Ne mund të ju këshilla dhe të ju ndihmojë me biznesin tuaj.

Ne kemi një shumë të makinave profesionale larëse, tharëse dhe Ironers.

Kontakt

Phone - +38971377877 (Viber or Whatsupp)
Email - info@alma-bp.mk
Web - www.alma-bp.mk

Ne jemi nga Maqedonia

Tag - makinë larëse, tharëse, ironer, pastrim kimik, hotel, spital, profesionale, industriale, pajisjet, Lavatriqe industriale lavatrice tharse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim