Tiplaric

Shitet nga: Bedri 08 Mar 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim