Vegla per xhama

Shitet nga: Skender 06 Gsh 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
VEGEL PER BARTJEN ,NGARKIMIN DHE SHKARKIMIN E XHAMAVE
1 vizore 250 cm me 3 vakuma cmimi 100 euro
2vizore 330 cm me 3 vakuma cmimi 120 euro
3 KAPSE E VOGEL E XHAMAVE CMIMI 400 euro
4 KAPSE E MADHE E XHAMAVE CMIMI 500 EURO
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim