Velga per zdrukthtari

Shitet nga: Fatmir 09 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes komplet mjetet e punes per zdrukthtari te cilat jane pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim