Ventilator

Shitet nga: Ahmeti 29 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Pajisje per ventilim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim