Ventilator

Shitet nga: Gramozi 08 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale

Prodhoj ventilatora 4-5 kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim