Ventilator

Shitet nga: Ahmeti 31 Gsh 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Pajisje per ventilim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim