Wagner per ngjyr pluri plastifikim

Shitet nga: Limi 18 Sht 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet kabina wagner per gjyrosje
Me 3 pistola
Per ngjyr pluhri plasidicirt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim