gersher per metal

Shitet nga: ramani 02 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes gersher per prerjen e metalit
gjatsija esht 3100mm
prerje e trashsis deri ne 8mm
maina kushton deri ne kosov
8800euro pergjethsin e transporti mirret nga ana jon
kurse pergjethsin e doganes esht ne anen e blersit
maqinar transportohen
vetem nga zvicrra per cdo informat na kontaktoni ne
numrat e tel. ose ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim