gersher per metal

Shitet nga: ramani 29 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet 3m e gjatsi
pret deri ne5mm
cmimi 8500euro deri ne kosovramani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim