instrument mates bizerba

Shitet nga: Mexhit 11 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
info: 045 454 650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim