instrument mates bizerba

Shitet nga: mexhit 11 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
045 454 650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim